O nas

MISJA WIELICKIEGO CENTRUM KULTURY

Wielickie Centrum Kultury to miejsce otwarte i przyjazne wobec wszelkiej twórczości aktywności mieszkańców. Pozwala tym samym czerpać z bogactwa tradycji lokalnej, a także sprzyjać wzmacnianiu więzi rodzinnych. Ponadto prowadzi działania kulturalne, zmierzające do aktywizacji i integracji lokalnej społeczności.

SIEDZIBA

Nasza siedziba mieści się w zabytkowej kamienicy przy Rynku Górnym 6 w Wieliczce. Budynek został wzniesiony pod koniec XIX wieku na potrzeby Kasy Oszczędności. Działalność prowadzimy również w świetlicach środowiskowych na terenie Gminy Wieliczka – w Janowicach, Lednicy Górnej, Kokotowie, Mietniowie, Sułkowie oraz w Sygneczowie, a także w sali przy ul. Kościuszki 51 w Wieliczce.

ZESPÓŁ

  • Magdalena Kot
  • mkot@wieliczka.eu
  • 12 278 32 00
  • Barbara Ptak – Zastępca Dyrektora
  • bptak@wieliczka.eu
  • 12 278 32 00
  • Klaudia Wojenka – kierownik
  • kwojenka@wieliczka.eu
  • 12 278 32 00 wew. 102
  • Regina Chlebda
  • rchlebda@wieliczka.eu
  • 12 278 32 00 wew. 102
  • Anna Janik-Garbiec
  • ajanik@wieliczka.eu
  • 12 278 32 00 wew. 104
  • Stanisław Strycharz
  • sstrycharz@wieliczka.eu
  • 12 278 32 00 wew. 104
  • Katarzyna Tuteja – kierownik
  • ktuteja@wieliczka.eu
  • Świetlica Środowiskowa w Lednicy Górnej
  • 604 320 319
  • Świetlica Środowiskowa w Janowicach
  • 664 550 457
  • swietlicajanowice@wieliczka.eu
  • Świetlica Środowiskowa w Sułkowie
  • 516 931 204
  • swietlicasulkow@wieliczka.eu
  • Świetlica Środowiskowa w Mietniowie
  • 519 022 830
  • swietlicamietniow@wieliczka.eu
  • Świetlica Środowiskowa w Syneczowie
  • 502 101 373
  • swietlicasygneczow@wieliczka.eu
  • Świetlica Środowiskowa w Kokotowie
  • 500 866 483
  • swietlicakokotow@wieliczka.eu
  • Agnieszka Kasprzyk – kierownik
  • akasprzyk@wieliczka.eu
  • 12 278 32 00 wew. 102
  • Andrzej Klimczyk
  • aklimczyk@wieliczka.eu
  • 12 278 32 00 wew. 102
  • Justyna Kołos – kierownik
  • jkolos@wieliczka.eu
  • 12 278 32 00
  • Katarzyna Kapusta
  • kkapusta@wieliczka.eu
  • 12 278 32 00
  • Barbara Krawczyk
  • bkrawczyk@wieliczka.eu
  • 12 278 32 00
  • Małgorzata Mętel
  • mmetel@wieliczka.eu
  • 12 278 32 00
  • Maria Borowiec

PARTNERZY

KONTAKT

Wielickie Centrum Kultury

Rynek Górny 6, 32-020 Wieliczka

tel. +48 12 278 32 00

fax. +48 12 278 32 00 wew. 101

e-mail: wck@wieliczka.eu

NIP: 683-19-62-271, REGON: 120182726

Nr konta bankowego:

Małopolski Bank Spółdzielczy w Wieliczce

23 8619 0006 0010 0200 8051 0001

Świetlica Środowiskowa w Lednicy Górnej

tel. 604 320 319

e-mail: swietlicalednica@wieliczka.eu

Świetlica Środowiskowa w Janowicach

tel: 664 550 457

e-mail: swietlicajanowice@wieliczka.eu

Świetlica Środowiskowa w Sułkowie

tel. 516 931 204

e-mail: swielicasulkow@wieliczka.eu

Świetlica Środowiskowa w Mietniowie

tel. 519 022 830

e-mail: swietlicamietniow@wieliczka.eu

Świelica Środowiskowa w Sygneczowie

tel. 502 101 373

e-mail: swielicasygneczow@wieliczka.eu

Świetlica Środowiskowa w Kokotowie

tel. 500 866 483

e-mail: swietlicakokotow@wieliczka.eu