Rafał Ślęczka – Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka oraz Wielickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają do wspólnego odtańczenia „Międzypokoleniowego Poloneza na 100 Par”! 

Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Wojewody Małopolskiego Krzysztofa Jana Klęczara oraz Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Rafała Ślęczki.
Już 10 maja o godz. 15:15 na wielickim Rynku wybrzmi melodia, która porwie wszystkich do wspólnego tańca. 
W programie:
• uroczysty przemarsz z Orkiestrą Dętą „Hejnał” z Byszyc
• wspólne odtańczenie poloneza na wielickim Rynku
• pokaz mody „Póki my żyjemy” w wykonaniu Grupy „ELIBABKI”
• wspólne śpiewanie pieśni majowych z udziałem Towarzystwa Śpiewaczego „Lutnia” oraz Chór Camerata
Niech ten dzień stanie się pięknym świętem wspólnoty – zabierzcie ze sobą rodzinę, przyjaciół i dobry nastrój. 
Do zobaczenia na Rynku!
