Obchody uchwalenia Konstytucji 3 maja
3 maja w Wieliczce Rafał Ślęczka – Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zaprasza mieszkańców do udziału w obchodach 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. 3 maja to jedna z najważniejszych dat w polskiej historii — symbol odwagi, odpowiedzialności i troski o wolną, silną Polskę. To dzień, w którym spotykamy się, aby z szacunkiem przypomnieć o
Koncert Patriotyczny w wykonaniu zespołu „Prowadź mnie”
„ Witaj Maj! Trzeci Maj,u Polaków błogi raj!” „Witaj majowa jutrzenko,Świeć naszej polskiej krainie,Uczcimy ciebie piosenką,Która w całej Polsce słynie. Rafał Ślęczka – Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka zaprasza na Koncert Patriotyczny Zespołu „Prowadź Mnie”,który będzie muzycznym zwieńczeniem obchodów Święta Konstytucji 3 Maja w Wieliczce. Są melodie, które wracają co roku i przypominają o historii, która jest w pamięci,

