Plan zajęć 2019/2020

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Sala zabaw

8.00-18.00

Sala zabaw

8.00-18.00


Nauka gry na
instrumentach
TOMASZ ŁATAK
(godziny do uzgodnienia z instruktorem)
14.30 – 18.00
Nauka gry na
instrumentach
TOMASZ ŁATAK
(godziny do uzgodnienia z instruktorem)
14.30 – 19.00


Warsztaty wokalne
Akademia Młodego Aktora
15.45 – 17.45

Klub Maluszka „Koralik”

17.30-19.00
Akademia Młodego Aktora
15.45 – 17.45
Nauka gry na
instrumentach

GRAŻYNA
KWIATKOWSKA
(godziny do uzgodnienia z instruktorem)
13.30 – 20.15
Nauka gry na
instrumentach
TOMASZ ŁATAK
(godziny do uzgodnienia z instruktorem)
16.00 – 18.00

Warsztaty
Kreatywnego Pisania
(wybrane poniedziałki miesiąca)
16.45-19.45
Smyki w rytmie muzyki
( I grupa)
16.00-17.00
(II grupa)
17.10 – 18.10
Sensoryka dla smyka (I grupa)
16.30-17.15(II grupa) 17.30-18.15
Dyżur PTTK

14.00-16.00

Klub Maluszka „Koralik”
17.30-19.00
 Tanecznym krokiem (sala vis-a-vis Lidla, ul. Kościuszki
16.00 – 17.30
Zajęcia rytmiczno-taneczne

17.30-18.15

Klub Młodego Plastyka
16.30 – 17.30
Próba chóru „Lutnia”

18:00-20:00

Próba teatru „Sztolnia”

18:00-21:00

Próba chóru „Lutnia”

18.00-20.00

Próba teatru „Sztolnia”
18.00-21.00
 
Grupa Twórcza „W wolnej chwili”

17:15- 19:15

Próba zespołu Yanabanda

18:00-20:00

Shuffle Dance
18.45- 19.45
 Próba zespołu Yanabanda

18:00-20:00

HARMONOGRAM DZIAŁU ŚWIETLIC ŚRODOWISKOWYCH

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W LEDNICY GÓRNEJ

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

7.00-17.00 Przedszkole
GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA
17.00 – 18.00

JOGA
18.15 – 19.15

FITNESS
19.30 – 20.30

7.00-17.00 Przedszkole

ZDROWY KRĘGOSŁUP
18.00-18.55

7.00-17.00 Przedszkole

FITNESS
19.30-20.30

7.00-17.00 PrzedszkolE

JAZZ Z ELEMENTAMI BALETU
18.00 – 19.00

7.00-17.00 Przedszkole

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W JANOWICACH

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

Przedszkole 7.00-17.00

Przedszkole 7.00-17.00

ZEBRANIE STOWARZYSZENIA

19.30 (I wtorek miesiąca)

Przedszkole 7.00-17.00

ZEBRANIE KGW

18.00 (I środa miesiąca)

Przedszkole 7.00-17.00

 

Przedszkole 7.00-17.00

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W SUŁKOWIE

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

FITNESS

20.30-21.30

19.00 Zebranie KGW (I poniedziałek)

PRÓBA ZESPOŁU SUŁKOWIANIE

20.00-22.00 (GR II i III)

KORALIK

17.15 – 18.15

FITNESS

20.30-21.30

PRÓBA ZESPOŁU SUŁKOWIANIE

17.30-22.00

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W MIETNIOWIE

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 

PRÓBA ZESPOŁU MIETNIOWIACY

20.00-21.00

 

PRÓBA ZESPOŁU MIETNIOWIACY

17.00-21.00

 

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

I grupa 17.00-18.00

II grupa 18.15-19.15

PRÓBA ZESPOŁU MIETNIOWIACY

20.00-21.00

TANIEC NOWOCZESNY

18.45-19.45

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W SYGNECZOWIE

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

Szkoła 7.00-14.00

ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH

18.00-19.00

Szkoła 7.00-14.00

FITNESS

20.00-21.00

Szkoła 7.00-14.00

Seniorzy II środa miesiąca

Szkoła 7.00-14.00

FITNESS

20.15-21.15

Szkoła 7.00-14.00

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W KOKOTOWIE

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

7.00-17.00 Przedszkole

PRÓBA ZESPOŁU

17.15-18.00

7.00-17.00 Przedszkole

GIMNASTYKA DLA SENIORA

19.00-20.00

FITNESS

20.00-21.00

7.00-17.00 Przedszkole

7.00-17.00 Przedszkole

JOGA
18.30 – 19.30

FITNESS
20.00-21.00

7.00-17.00 Przedszkole